Завітайте на професійний захід для спеціалістів з охорони праці та рятувальників

У Міжнародному виставковому центрі з 11 по 14 жовтня 2016 року вчотирнадцяте відбудеться Міжнародний виставковий форум «Технології захисту/ПожТех-2016».

За  тривалий час свого існування форум набув статусу головного галузевого виставкового проекту у сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту та рятувальної справи. Він став важливим професійним заходом для спеціалістів з охорони праці та рятувальників.

Щорічно, в дні роботи, Форум збирає від 3000 до 5000 учасників для обговорення актуальних питань у сфері промислової та пожежної безпеки.

Цьогоріч першому пожежному автомобілю України виповнюється 100 років. Тож теперішній форум матиме відповідне тематичне спрямування.

Учасники форуму зможуть ознайомитися із сучасними технічними системами безпеки та засобами захисту, а також довідаються про впровадження перспективних розробок та інноваційних технологій в Україні.

Під час Форуму відбудуться презентації нових продуктів та товарів, які вже користуються попитом серед цільової аудиторії по всій Україні: від технічного персоналу до топ-менеджерів виробничої та торгової сфер, державних установ.

Тут є можливість дізнатись про потреби ринку з «перших рук», побачити переваги обладнання не лише в статиці, а й у дії під час демонстраційних показів на відкритому майданчику.

Програма заходу доволі різнобічна і складається із багатьох видовищних (демонстраційні покази гасіння осередків загорянь, порятунок з висоти тощо) та інформаційно-навчальних (семінари, конференції) подій.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1642

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59880