Черговий семінар від «Довідника спеціаліста з охорони праці» пройшов у Чернігові

Теми:
5 жовтня у Чернігові відбувся безплатний Всеукраїнський конгрес з охорони праці. Захід організувала редакція щомісячного видання «Довідник спеціаліста з охорони праці».

На конгресі обговорювали теми: пільги та компенсації за роботу із шкідливими умовами праці та організація пожежної безпеки на підприємствах. Лекції читали редактор-експерт журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» Ольга Чернетенко та адвокат, експерт з питань охорони праці та пожежної безпеки Олександр Пількевич.

Черговий семінар від «Довідника спеціаліста з охорони праці» пройшов у Чернігові

Наприкінці заходу лектори відповіли на запитання аудиторії, а також усі слухачі отримали сертифікат учасника.

Щиро вдячні всім за участь у Конгресі!

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Свіжий номер видання «Довідник спеціаліста з охорони праці»

Читайте у свіжому номері 12/2018 видання «Довідник спеціаліста з охорони праці» про нове у законодавстві, протипожежні правила під час новорічних та різдвяних свят, домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні. Також у номері: тест, відповіді на запитання, офіційні роз’яснення та багато іншої корисної інформації.
2920

Уряд послабив тиск контролюючих органів на бізнес

24.05.2017 в Кабінеті Міністрів України за ініціативи Мінекономрозвитку та Першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва відбувся черговий «Дерегуляційний день». Результатом якого стало послаблення тиску контролюючих органів на бізнес.
3578

Увага! 30.05.2017 втратили чинність 122 нормативних акта з охорони праці

Опублікувано в № 42 Офіційного вісника України (30.05.2017) наказ Міністерства соціальної політики України від 10.04.2017 № 592 «Про визнання такими, що не застосовуються на території України, деяких нормативно-правових актів СРСР». Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
7916