3 жовтня у Рівному редакція щомісячного видання «Довідник спеціаліста з охорони праці» провела безплатний Всеукраїнський конгрес з охорони праці за темою «Об’єктивне розслідування нещасного випадку».
Про нещасні випадки на виробництві, розслідування та нормативну базу розповідали: головний державний інспектор відділу розслідування нещасних випадків Микола Федоренко та страховий експерт з охорони праці Світлана Пількевич. Наприкінці заходу всі охочі мали можливість поставити свої запитання лекторам та отримали сертифікати учасників.

Щиро вдячні всім за участь у Конгресі!
Більше фотографій можна побачити на наших сторінках в соціальних мережах ВК та Facebook.
Роботи на висоті — це роботи з підвищеною небезпекою, які потребують обов’язкових заходів безпеки. Наша стаття допоможе організувати роботи на висоті безпечно, правильно оформити наряд-допуск, провести інструктажі працівникам, уникнути помилок при виборі засобів захисту.
Пройдіть тест до Дня охорони праці та діліться своїми результатами
Якщо працівники не пройшли обов’язковий медогляд і були допущені до роботи, на роботодавця можуть бути накладені штрафні санкції. Зі статті ви дізнаєтеся більше про обов'язкові медичні огляди працівників певних категорій, зокрема: як правильно організувати медичні огляди працівників у 2025 році, чи повинні працівники проходити медогляди під час війни та зможете скачати зразки необхідних документів.
Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
28 квітня відзначають День охорони праці в Україні. Щоб організовано провести День охорони праці 2025, підготуйте наказ про проведення заходів. У статті наводимо зразок такого наказу.