3 жовтня у Рівному редакція щомісячного видання «Довідник спеціаліста з охорони праці» провела безплатний Всеукраїнський конгрес з охорони праці за темою «Об’єктивне розслідування нещасного випадку».
Про нещасні випадки на виробництві, розслідування та нормативну базу розповідали: головний державний інспектор відділу розслідування нещасних випадків Микола Федоренко та страховий експерт з охорони праці Світлана Пількевич. Наприкінці заходу всі охочі мали можливість поставити свої запитання лекторам та отримали сертифікати учасників.
Щиро вдячні всім за участь у Конгресі!
Більше фотографій можна побачити на наших сторінках в соціальних мережах ВК та Facebook.
Дізнайтеся про заходи, які допоможуть зменшити ризик пошкодження обладнання та нещасних випадків на підприємстві. Практичні рекомендації, інструкції, ефективні методи запобігання аварійним ситуаціям в енергомережі – усе в одному матеріалі
Які існують види засобів захисту у надзвичайних ситуаціях, які обов’язки у суб’єктів господарювання щодо забезпечення працівників засобами індивідуального захисту у надзвичайних ситуаціях — розповідає експерт.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види інструктажів з охорони праці, хто проводить інструктажі з охорони праці, яка періодичність проведення інструктажів з охорони праці та як проводити інструктажі з охорони праці під час війни.
Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.