У Рівному успішно пройшов безплатний конгрес з охорони праці

Теми:

3 жовтня у Рівному редакція щомісячного видання «Довідник спеціаліста з охорони праці» провела безплатний Всеукраїнський конгрес з охорони праці за темою «Об’єктивне розслідування нещасного випадку».

Про нещасні випадки на виробництві, розслідування та нормативну базу розповідали: головний державний інспектор відділу розслідування нещасних випадків Микола Федоренко та страховий експерт з охорони праці Світлана Пількевич. Наприкінці заходу всі охочі мали можливість поставити свої запитання лекторам та отримали сертифікати учасників.

У Рівному успішно пройшов безплатний конгрес з охорони праці

Щиро вдячні всім за участь у Конгресі!

Більше фотографій можна побачити на наших сторінках в соціальних мережах ВК та Facebook.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Засоби індивідуального захисту працівників

Для уникнення або мінімізації впливу небезпечних виробничих чинників роботодавець забезпечує працівників підприємства засобами індивідуального захисту. Про види ЗІЗ та особливості кожного виду — далі.
68284

Гігієнічна класифікація умов праці

Чим оптимальні умови праці відрізняються від допустимих? У чому різниця між шкідливими та небезпечними умовами праці? Детальніше про гігієнічну класифікацію умов праці — у статті.
19536

Інструкція з охорони праці для кур’єра

Інструкція з охорони праці для кур’єра є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для кур’єра при виконанні робіт згідно з його обов’язками.
3074

Як використовувати пневмоінструмент безпечно

Дізнайтеся про вимоги з охорони праці під час застосування пневматичного інструменту, зокрема яких заходів вжити перед початком роботи з ним та як безпечно проводити самі роботи.
98

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді