Міністерство соціальної політики України листом від 17.11.2015 № 688/13/116-15 роз’яснило, коли вийде оновлена версія Класифікатора професій, в якій буде враховано всі три зміни до Класифікатора
Міністерство соціальної політики України листом від 17.11.2015 № 688/13/116-15 роз’яснило, коли вийде оновлена версія Класифікатора професій, в якій буде враховано всі три зміни до Класифікатора.
Мінсоцполітики нагадує, що наказом Мінекономрозвитку від 02.09.2015 № 1084 затверджено Зміну № 3 до Національного класифікатора України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затвердженого наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010 № 327.
Текст Зміни № 3 розміщено на веб-сайтах Мінекономрозвитку у підрубриці «Національні класифікатори» рубрики «Технічне регулювання» та Мінсоцполітики у розділі «Нормативна база».
Оновлена версія Класифікатора професій, яка б ураховувала всі три зміни, не розроблялась. Причина в тому, що за ведення Класифікатора професій відповідає Державна установа Науково-дослідний інститут соціально-трудових відносин (далі — Інститут), що розташовувався у м. Луганську. У зв’язку з військовим конфліктом на Сході України Інститут змінив юридичну адресу на м. Сєвєродонецьк Луганської області, але з технічних причин не відновив діяльності.
На сьогодні Мінсоцполітики вирішує питання щодо передачі функцій ведення Класифікатора професій іншим науковим установам Міністерства.
Для надання будь-якої відпустки необхідно видати наказ на відпустку. У статті наводимо два варіанти оформлення наказу на щорічну основну відпустку. Оберіть форму документа, який підходить саме вам.
Про особливості роботи з локальними документами підприємства, зокрема, як правильно вносити зміни до локальних нормативних актів з охорони праці, — дізнайтеся зі статті
У статті ви знайдете зразок наказу про запровадження температурного скринінгу на підприємстві
Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.