Уряд обіцяє посилити контроль та спростити пошук інформації
Тест-малюнок. Роботи з пестицидами
Кабмін постановою від 21 липня 2023 № 758 затвердив Порядок ведення Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні (далі — Реєстр). Він допоможе збирати та уніфікувати дані про зареєстровані в Україні пестициди та агрохімікати, а також забезпечить вільний доступ до цієї інформації.
Реєстр скасує застарілий формат Excel-таблиць, які оновлюються в ручному режимі. Україна перейде до сучасного формату цифрових даних, які актуалізуються автоматично, на єдиному ресурсі, що дозволить:
- посилити контроль і запобігти потраплянню на територію України недозволених препаратів;
- прискорити для імпортерів процедуру ввезення та реєстрації пестицидів і агрохімікатів.
Завдяки Реєстру на платформі «ЕкоСистема» у вільному доступі буде вся інформація про препарат і назву його діючої речовини. Можна буде власноруч, із будь-якого гаджета, у режимі 24/7, не за наклеєними етикетками, перевірити дані про діючу речовину препарату, її безпечність, способи використання та обмеження тощо.
Державний реєстр пестицидів і агрохімікатів функціонуватиме через шість місяців — після того, як постанова КМУ набере чинності.
Джерело: Урядовий портал
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види інструктажів з охорони праці, хто проводить інструктажі з охорони праці, яка періодичність проведення інструктажів з охорони праці та як проводити інструктажі з охорони праці під час війни.
Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.
Для уникнення або мінімізації впливу небезпечних виробничих чинників роботодавець забезпечує працівників підприємства засобами індивідуального захисту. Про види ЗІЗ та особливості кожного виду — далі.
Вуглекислотні вогнегасники — поширений засіб пожежогасіння. Дізнайтеся зі статті про загальні та технічні характеристики вуглекислотних вогнегасників, призначення, правила застосування, транспортування і зберігання, перезаряджання вуглекислотних вогнегасників, принцип їх дії.