Кількість декларацій про відповідність при кількох технічних регламентах на продукцію

323

Запитання

Скільки декларацій про відповідність складати, якщо на певний вид продукції поширюється дія кількох технічних регламентів?

Відповідь


Частина 4 статті 28 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» скеровує: у разі якщо на певний вид продукції поширюється дія кількох технічних регламентів, що вимагають складання декларації про відповідність, повинна бути складена єдина декларація про відповідність стосовно всіх таких технічних регламентів, якщо це передбачено відповідними технічними регламентами. В такій декларації про відповідність повинні бути зазначені відповідні технічні регламенти, включаючи відомості про їх офіційне опублікування.

Увага! У серпні набере чинності Технічний регламент ЗІЗ

Єдина декларація про відповідність може мати форму досьє, яке складається з відповідних окремих декларацій про відповідність.

Управління Держпраці у Кіровоградській області зауважує, що для отримання такої декларації продукція має пройти процедуру оцінки всім технічним регламентам. Далі виробник має скласти декларацію про відповідність такої продукції.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оформити акт-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

У статті наводимо приклад Акта-допуску на виконання робіт підвищеної небезпеки на території підприємства (структурного підрозділу, дільниці), який ви можете адаптувати до умов вашого підприємства.
3592

Відмітка про проходження вступного інструктажу

Відмітка про проходження вступного інструктажу з питань охорони праці на наказі про прийняття на роботу допоможе зафіксувати факт, що новоприйнятий працівник пройшов вступний інструктаж.
930