Експлуатація верстата, що перебуває у тестовому режимі

399

Запитання

Відповідь

Відповідно до пункту 1.3 розділу VI Загальних вимог стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників, затверджених наказом МНС України від 25.01.2012 № 67, перед першим введенням у дію засобів виробництва, безпечність роботи яких залежить від умов монтажу, потрібно провести первинне випробування. В подальшому для безпечного функціонування такі засоби підлягають періодичному випробуванню, а також випробуванню після кожного монтажу на новому місці або новому будівельному майданчику.

Отже, верстат можна експлуатувати лише після проведення випробування, присвоєння інвентарного номера та закріплювання за верстатником. Монтаж, налагодження, технічне обслуговування, експлуатація, ремонт і демонтаж верстатного обладнання входить до Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005 № 15.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Охорона праці при роботі з комп'ютером

Охорона праці при роботі з ПК: вимоги до облаштування приміщення при роботі з комп'ютером, санітарні норми освітлення, параметри мікроклімату, допустимий рівень вібрації та звукового шуму. Соціальні та профілактичні засоби захисту працівників, медичні огляди, перерви на відпочинок.
70478

Вимоги охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів

Під час робіт із вантажопідіймальними кранами, підіймальними пристроями й відповідним обладнанням існує великий ризик травмування працівників. Читайте детальніше про те, як безпечно експлуатувати вантажопідіймальні крани та яких заходів ужити в умовах воєнних дій
23604

Як використовувати пневмоінструмент безпечно

Дізнайтеся про вимоги з охорони праці під час застосування пневматичного інструменту, зокрема яких заходів вжити перед початком роботи з ним та як безпечно проводити самі роботи.
331