До 20 грудня поінформуйте ТЦК про автотранспорт

Підприємства повинні подати відомість до ТЦК про наявність транспортних засобів

До 20 грудня поінформуйте ТЦК про автотранспортПідприємства, установи та організації (далі — підприємства) до 20 грудня 2024 року повинні подати територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) інформацію про наявність транспортних засобів (ТЗ) і техніки, їхній технічний стан і про осіб, які працюють на ТЗ і техніці. Підстава — пункт 15 Положення про військово-транспортний обов’язок, затвердженого постановою КМУ від 28.12.2000 № 1921 (далі — Положення № 1921).

Критично важливі підприємства повинні підтвердити свій статус

Інформацію підприємства подають двічі на рік — до 20 червня і до 20 грудня. Підприємства зобов’язані звітувати незалежно від того, чи відбулись зміни показників за пів року.

Форму Відомісті про наявність і технічний стан транспортних засобів і техніки, а також про громадян, які працюють на підприємстві, в установі та організації на таких транспортних засобах і техніці (далі — Відомість) наводить Додаток 1 до Положення № 1921.

До 20 грудня поінформуйте ТЦК про автотранспорт Керівники, які не подали Відомість вчасно, несуть адміністративну відповідальність. Частина третя статті 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає штраф за порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію в особливий період — від 2000 до 3500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Призначення відповідального за електрогосподарство

Особа, відповідальна за електрогосподарство, повинна мати відповідну групу з електробезпеки та вищу освіту за напрямом (спеціальністю) енергетичного профілю, а також відповідний стаж роботи за цим напрямом. Детальніше — у статті.
48455

Інструкція з охорони праці для монтажника-складальника металопластикових конструкцій

Професія монтажника-складальника металопластикових конструкцій потребує особливих знань. З’ясуємо, які вимоги безпеки необхідно зазначити в інструкції з охорони праці. Наданий зразок значно полегшить розробку такої інструкції вже з урахуванням специфіки виробництва та функціональних обов’язків працівника.
20

Шкідливі біологічні чинники виробничого середовища

Біологічні чинники виробничого середовища – це сукупність факторів, біологічних речовин та об’єктів, що притаманні певним видам виробничої діяльності і які можуть здійснювати негативний вплив на робітника. Шкідливі біологічні чинники можуть або супроводжувати весь процес виробництва, або виникати у формі результатів діяльності (викиди, токсичні відходи тощо). Керівник підприємства, діяльність якого пов’язана зі шкідливим впливом біологічних факторів, повинен розробити і впровадити комплекс заходів для захисту робітників, які працюють в небезпечних умовах.
25491

Роботи підвищеної небезпеки

Дізнайтеся, які документи потрібні для організації робіт підвищеної небезпеки та як їх оформити, а також, як проводити роботи з підвищеною небезпекою під час воєнного стану.
69389

Домедична допомога при мінно-вибухових пораненнях

Вибухові пошкодження — одні з найбільш важких травм воєнного часу. У статті ви знайдете поради від експерта, які допоможуть врятувати життя. Зокрема, ви дізнаєтеся, як вберегтися від вибухів та як правильно надати домедичну допомогу потерпілому.
22362

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді