Про посилення профілактичної роботи щодо запобігання та попередження нещасних випадків в закладах охорони здоров’я

Наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про посилення профілактичної роботи щодо запобігання та попередження нещасних випадків в закладах охорони здоров'я» від 18.06.2013 № 522.

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 18.06.2013 № 522, з метою попередження та запобігання нещасних випадків у закладах охорони здоров’я комунальної форми власності та юридичних осіб, що належать до сфери управління МОЗ України, та з метою оцінки матеріально-технічного стану будівель, зокрема, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління МОЗ України, необхідно забезпечити:

  • проведення позачергового інструктажу з охорони праці зі всіма працівниками, які працюють на дільницях підвищеної небезпеки, а також інструктаж з питань безпеки дорожнього руху зі всіма водіями санітарного та спеціального автотранспорту;
  • проведення повного технічного огляду медичного та технологічного обладнання, заборонити експлуатацію несправного зазначеного обладнання;
  • проведення обстеження будинків та споруд з метою безпечної їх експлуатації, особливо звернувши увагу на об’єкти з цілодобовим перебуванням людей (гуртожитки, санаторії тощо);
  • утримання територій закладів у належному стані під час несприятливих погодних умов;
  • подання щокварталу інформації (до 15 числа наступного місяця за звітний період) про стан виробничого травматизму та наявність ДТП і пожеж у підвідомчих закладах.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21311

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14353

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
640

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4843

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді