Аудит процесів або транспорту: кваліфікаційні оновлення від Кабміну

Зокрема, в уряді затвердили кваліфікаційні вимоги до аудиторів

Аудит процесів або транспорту: кваліфікаційні оновлення від Кабміну

Кабінет Міністрів затвердив Порядок підтвердження кваліфікації осіб, які мають намір провадити діяльність із здійснення енергетичного аудиту процесів або транспорту.

Аудит охорони праці: які вимоги до аудитора

Так, для осіб, які мають намір провадити діяльність зі здійснення енергетичного аудиту процесів або транспорту, підтвердження кваліфікації відбуватиметься за окремо за такими професіями:

  • енергетичний аудитор процесів;
  • енергетичний аудитор транспорту.

Особливості підтвердження кваліфікації визначає ухвалений урядом порядок та Закон «Про енергетичну ефективність».

Крім того, Кабмін затвердив кваліфікаційні вимоги до енергетичних аудиторів процесів або транспорту. Такі вимоги поширюються на осіб, які мають намір провадити відповідну діяльність.

Аудит процесів або транспорту: кваліфікаційні оновлення від Кабміну Аудит охорони праці

Джерело: Будстандарт

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Посада інженера з охорони праці

Законодавство зобов’язує роботодавців, незалежно від форми власності організації, забезпечити своїм працівникам безпечні умови праці. Інженер з охорони праці — особа, яка відповідає за безпеку праці на підприємстві. Які вимоги до інженера з охорони праці існують? Що він повинен знати, які обов’язки виконувати? Про це читайте у нашій статті.
66564

Вимоги до безпеки праці у будівництві

Охорона праці на будівництві має бути організована таким чином, щоб захистити як робітників, які виконують роботи на об’єкті, так і сторонніх осіб, котрі можуть опинитися біля будівельного майданчика. Держава чітко визначає нормативи та стандарти безпечної роботи, яких слід дотримуватися відповідним суб’єктам господарювання.
22468

Інструкції з охорони праці в медичних закладах

Керівник медичного закладу видає наказ про затвердження інструкцій з охорони праці в медичному закладі. Ознайомтесь з прикладом такого наказу та скачайте перелік інструкцій з охорони праці в медичних закладах.
18113

Органи державного управління охороною праці в Україні

Державна політика в галузі охорони праці спрямована на створення належних, безпечних і здорових умов праці. Зі статті ви дізнаєтеся, яка структура державного управління охороною праці в Україні, хто здійснює державне управління охороною праці та які саме обов’язки та повноваження органів державного управління охороною праці.
19250

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді