Реєстрація транспортних засобів: МВС перевірятиме усіх клієнтів за реєстром санкцій

Зміни затвердив Кабінет Міністрів

Реєстрація транспортних засобів: МВС перевірятиме усіх клієнтів за реєстром санкцій

Уряд постановою від 25.06.2024 № 744 вніс зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою КМУ від 07.09.1998 № 1388 (далі — Порядок).

Набули чинності зміни до Правил дорожнього руху

Мета змін — привести Порядок у відповідність до Закону України «Про санкції» від 14.08.2014 № 1644-VII.

Зміни до пункту 15 Порядку передбачають обов’язкову перевірку відомостей про осіб, які звертаються до сервісних центрів МВС за отриманням відповідних послуг, за Державним реєстром санкцій.

У разі встановлення факту застосування санкцій до фізичних або юридичних осіб, які звернулися з приводу державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів (зокрема, у зв'язку з вибракуванням (списанням) ТЗ), уповноважена особа сервісного центру МВС відмовляє у вчиненні таких дій. Умова — вчинення таких дій призведе до порушення обмежень (заборон), установлених санкцією відповідного виду.

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Комісія з питань охорони праці: завдання та обов'язки

Комісію з питань охорони праці створюють як консультативно-дорадчий орган, у якому представники адміністрації і профспілок спільно вирішують питання безпеки, гігієни праці, виробничого середовища. Про те, як створити таку комісію і організувати її роботу, — далі.
11825

Обмеження та вимоги під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі

Зі статті ви дізнаєтеся, чи існують вимоги, обмеження та ризики, які мають враховуватися під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі. Також ознайомитеся з нормами підіймання і переміщення важких речей жінками.
39

Режим праці влітку у спекотних умовах

В останні два тижні в Україні встановилася надзвичайно спекотна погода, а отже роботодавцям час подбати про належні умови праці під час роботи в спеку. Зі статті ви дізнаєтеся, за якої температури дозволено виконувати різні види робіт, як запобігти перегріванню організму, а також знайдете зразки супровідних документів.
46895

Як розробити Положення про службу охорони праці

У статті наведено примірне Положення про службу охорони праці. За потреби ви можете скачати Положення про службу охорони праці підприємства та адаптувати його до умов вашого підприємства.
39178

Посада інженера з охорони праці

Законодавство зобов’язує роботодавців, незалежно від форми власності організації, забезпечити своїм працівникам безпечні умови праці. Інженер з охорони праці — особа, яка відповідає за безпеку праці на підприємстві. Які вимоги до інженера з охорони праці існують? Що він повинен знати, які обов’язки виконувати? Про це читайте у нашій статті.
66857

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді