Портал «Служба охорони праці» вітає усіх з Днем охорони праці!
Від вашої роботи залежить найцінніше — безпека життя та здоров'я інших. Тож ми цінуємо ваш професіоналізм і постійне прагнення удосконалювати свої знання та навички. Своєю чергою, ми завжди раді допомогти вам у цьому.
Так, просто зараз учасники Всеукраїнського конгресу з охорони праці разом з нашими лекторами (як онлайн, так і наживо) розбираються у складних аспектах роботи.
Крім того, ви можете долучитися до розбору цікавих для вас тем на наших подальших семінарах.
Детальніше — на сайті seminar.expertus.com.ua.
Також для вас працюють наші фахівці системи «Eкспертус Охорона праці» та електронного журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці».
Працюймо разом заради перемоги!
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець