Воєнний стан продовжено: нові строки

Рада схвалила закон про продовження воєнного стану

Воєнний стан продовжено: нові строки Документи, які набувають чинності в лютому 2024 року

Верховна Рада ухвалила Закон України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 05.02.2024 № 49/2024 (законопроєкт № 10456). 

За цим законом воєнний стан в Україні продовжиться на 90 діб з 05 год 30 хв 14 лютого 2024 року — до 13 травня 2024 року.

Закон набуде чинності з дня, коли його офіційно опублікують.

Нагадаємо, питання продовження строків дії воєнного стану Рада розглянула вже вдесяте з початку повномасштабного вторгнення.

Президент України, окрім того, вніс до Верховної Ради проєкт закону про затвердження указу щодо проведення загальної мобілізації (законопроєкт № 10457). Наразі документ перебуває на розгляді у ВР.

Слідкуйте за оновленнями системи «Експертус Охорона праці», щоб завжди бути в курсі подій.

Джерело: офіційний вебпортал ВРУ

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Інструкція з охорони праці для вантажника

Інструкція з охорони праці для вантажника є інструкцією за професією, що встановлює вимоги безпеки під час виконання вантажних робіт. Скачайте примірну інструкцію та за потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
10730

Добровільна пожежна дружина на підприємстві

З метою залучення працівників до проведення заходів щодо запобігання пожежам та організації їх гасіння на підприємствах можуть створюватись добровільні пожежні дружини. Який порядок їх створення? Як це питання регулюється законодавством?
22675

Порядок розслідування нещасних випадків невиробничого характеру

Розслідування нещасних випадків невиробничого характеру не завжди відбувається відповідно до вимог законодавства. Чому небезпечно так робити та до яких наслідків це може призвести — розповідає експерт.
62114

Як організувати адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці

Одним із основних видів контролю за станом охорони праці на підприємстві є триступеневий адміністративно-громадський контроль. Хто та як має його організувати? Чи обов’язково всім підприємствам дотримуватись триступеневої схеми контролю, — роз'яснюємо у статті.
20391

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді