Використання безпілотника може призвести до штрафів

Максимальний розмір штрафів може сягати 8 500 грн

image18

Як змінилися трудові відносини в умовах війни

Кабмін зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт № 8186 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (КпАП). Документ пропонує доповнити статтю 11 КпАП частинами шостою і сьомою, які передбачають адміністративну відповідальність для тих, хто експлуатує безпілотні повітряні судна, за порушення порядку та правил використання повітряного простору.

mquestion04.pngЯк організувати відеоспостереження за працівниками

Порушення Штраф
  • порушення порядку та правил використання повітряного простору при експлуатації БПС;
  • внесення змін у конструкцію БПС та/або обладнання для дистанційного керування ним, спрямованих на приховування інформації про місцезнаходження БПС або його переміщення у повітряному просторі під час польоту;
  • створення радіоперешкод польотам БПС правоохоронних органів.

від 60 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (НМДГ) — від 1020 грн до 6800 грн

Повторне протягом року вчинення будь-якого із зазначених порушень

від 400 до 500 НМДГ (від 6800 до 8500 грн) з конфіскацією безпілотника

 

signs.pngДізнайтеся більше про штрафи за порушення законодавства про працю

Законопроєкт передбачає розширити повноваження Нацполіції та Державної прикордонної служби: вони матимуть право притягати правопорушників до відповідальності.

Джерело: портал МВС

Любі читачі, команда Цифрового видавництва Експертус продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку

У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть за спеціальною ціною електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці» чи навчання на базових курсах Вищої школи Охорони праці

Медогляди водіїв транспортних засобів

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як підготувати підприємство до можливих аварійних ситуацій в енергомережі

Дізнайтеся про заходи, які допоможуть зменшити ризик пошкодження обладнання та нещасних випадків на підприємстві. Практичні рекомендації, інструкції, ефективні методи запобігання аварійним ситуаціям в енергомережі – усе в одному матеріалі
102

Які існують засоби захисту у надзвичайних ситуаціях

Які існують види засобів захисту у надзвичайних ситуаціях, які обов’язки у суб’єктів господарювання щодо забезпечення працівників засобами індивідуального захисту у надзвичайних ситуаціях — розповідає експерт.
22585

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21326

Oрганізація проведення інструктажів з питань охорони праці

Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види інструктажів з охорони праці, хто проводить інструктажі з охорони праці, яка періодичність проведення інструктажів з охорони праці та як проводити інструктажі з охорони праці під час війни.
234182

Бланк Акта про нещасний випадок невиробничого характеру

Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.
70427

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді