У період з 28 липня по 03 серпня на підприємствах України смертельно травмовано 13 осіб.
У період з 28 липня по 03 серпня на підприємствах України смертельно травмовано 13 осіб: 4 особи — на підприємствах Київської області; по 1 особі — на підприємствах Вінницької, Донецької, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Одеської, Харківської, Херсонської та Черкаської областей.
Випадки травмування сталися:
- в агропромисловому комплексі загинуло 7 осіб
- у соціально-культурній сфері — 3 особи
- у вугільній, хімічній промисловості та будівництві —по 1 особі.
За липень на підприємствах України смертельно травмовано 42 особи, за аналогічний період 2013 року загинуло 60 осіб (зменшення на 18 випадків або на 30%).
Крім того, внаслідок ведення бойових дій з початку липня загинуло 14 осіб, з початку року — 27 осіб.
За сім місяців 2014 року на підприємствах України смертельно травмовано 278 осіб, за цей період 2013 року — 298 осіб (зменшення на 20 випадків, або на 7%).
За інформацією офіційної веб-сторінки Держгірпромнагляду України
Дізнайтеся зі статті, як формувати культуру безпеки на підприємстві. Отримайте практичні кейси та поради, як уникнути ризиків та нещасних випадків.
Чи можна використовувати одну інструкцію для різних видів інструктажів? Усе, що потрібно знати читайте в нашому матеріалі
Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.