У період з 01 по 07 вересня 2014 року на підприємствах України смертельно травмовано 15 осіб.
У період з 01 по 07 вересня 2014 року на підприємствах України смертельно травмовано 15 осіб:
- 4 особи — на підприємствах Донецької області;
- по 2 особи — на підприємствах міста Кривий Ріг, Київської та Львівської областей
- по 1 особі — на підприємствах Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Полтавської та Харківської областей.
Випадки травмування сталися: у вугільній промисловості, будівництві та на підприємствах транспорту загинуло по 3 особи; в агропромисловому комплексі — 2 особи; в гірничорудній, металургійній промисловості, енергетиці та на підприємстві зв’язку — по 1 особі.
З початку вересня на підприємствах України смертельно травмовано 15осіб, за аналогічний період 2013 року загинуло 13 осіб (збільшення на 2 випадків або на 15%).
Крім того внаслідок ведення бойових дій з початку вересня загинуло 4 особи, з початку року — 43 особи.
За даними оперативного обліку з початку року на підприємствах України смертельно травмовано 338 осіб, за аналогічний період 2013 року загинуло 353особи (зменшення на 15 випадків або на 4%).
За інформацією офіційної веб-сторінки Держгірпромнагляду України.
Які існують форми навчання працівників, котрі обслуговують електроустановки споживачів, якими документами має бути врегульоване таке навчання. Більше про навчання та інструктаж працівників з електробезпеки — у статті.
Для ефективної роботи служба охорони праці розробляє план заходів з охорони праці. Які питання мають бути охоплені в ньому, які заходи та терміни передбачені? Скачайте план роботи служби з охорони праці, підготовлений експертом, та дізнайтеся відповіді на ці та інші актуальні питання.
Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.