Кількість жертв виробничого травматизму зі смертельними наслідками за 7 місяців 2014 року зменшилась на 20 осіб, порівнюючи з минулорічним періодом.
Кількість жертв виробничого травматизму зі смертельними наслідками за 7 місяців 2014 року зменшилась на 20 осіб, порівнюючи з минулорічним періодом.
Серед 17 галузей найбільше травм зі смертельними наслідками зареєстровано у вугільній галузі (69 осіб) та у соціально-культурній сфері й торгівлі (44 смертей). У житлово-комунальному господарстві загинула 1 особа (у 2013 році —18 осіб).
Найбільше смертельних травм сталося у Донецькій (64 особи) та Луганській (31 особа) областях. Без жертв обійшлося у м.Севастополь.
Внаслідок ведення бойових дій, під час виконання трудових обов'язків, загинуло 27 працівників на підприємствах Дніпропетровської, Донецької, Київської, Луганської областей.
Відомості про стан виробничого травматизму за сім місяців 2014 року по галузях
Відомості про стан виробничого травматизму за сім місяців 2014 року по областях
За інформацією Держгірпромнагляду України
Дізнайтеся зі статті, як формувати культуру безпеки на підприємстві. Отримайте практичні кейси та поради, як уникнути ризиків та нещасних випадків.
Чи можна використовувати одну інструкцію для різних видів інструктажів? Усе, що потрібно знати читайте в нашому матеріалі
Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.