За сім місяців 2014 року кількість жертв виробничого травматизму серед 25 галузей склала 321 особу.
За сім місяців 2014 року кількість жертв виробничого травматизму серед 25 галузей склала 321 особу (на 19 осіб менше, порівнюючи з аналогічним періодом минулого року).
Найтравматичнішими виявилися підприємства Донецької області — 66 осіб, Луганської — 31 особа та Харківської — 25 осіб.
Внаслідок ведення бойових дій, під час виконання трудових обов’язків, загинув 41 працівник на підприємствах Донецької (25), Луганської (13), Дніпропетровської (2) та Київської (1) областей.
Відомості про стан виробничого травматизму за сім місяців 2014 року по галузях
Відомості про стан виробничого травматизму за сім місяців 2014 року по областях
За інформацією Держгірпромнагляду України.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець