Експерти Міжнародної організації праці запевняють, що відмова від одного робочого дня з п'яти позитивно вплине на навколишнє середовище, повідомляє прес-служба ООН
Експерти Міжнародної організації праці запевняють, що чотириденний робочий тиждень кращий, ніж п'ятиденний, та пропонують перейти на такий режим праці, повідомляє прес-служба ООН.
Експерти наводять аргументи своєї позиції:
- по-перше, чотириденний робочий тиждень дозволить покращити здоров'я населення, оскільки багато захворювань у сучасному світі викликані перепрацюванням, постійним перебуванням в офісі та стресом;
- по-друге, короткий тиждень дозволить створити більше робочих місць;
- по-третє, різні дослідження показують, що люди більш продуктивні, коли працюють менше.
Крім того, кажуть експерти, за деякими даними, люди, які працюють лише чотири дні на тиждень почуваються щасливішими.
Зрештою, підсумовують в Міжнародній організації праці, відмова від одного робочого дня з п'яти позитивно вплине на навколишнє середовище, адже поїздок на роботу та з неї щотижня буде на кілька мільярдів менше.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець