Стан вугільних підприємств в зоні проведення АТО

За даними Держгірпромнагляду у Донецькій області більш ніж 7 тисяч працівників шахт щодня виходять на свої робочі місця, незалежно від виду робіт та ситуації на вугільних підприємствах

Незважаючи на проведення антитерористичної операції на Донеччині, теруправління Держгірпромнагляду в Донецькій області не припинило свою діяльність. Близько 50 інспекторів щодня працюють та проводять перевірки за заявками роботодавців.

За даними Держгірпромнагляду у Донецькій області більш ніж 7 тисяч працівників шахт щодня виходять на свої робочі місця, незалежно від виду робіт та ситуації на вугільних підприємствах.

Згідно з аналізом в зоні проведення АТО 14 вугільних підприємств видобувають вугілля. На 17 шахтах ведуться роботи по забезпеченню їх життєдіяльності: відкачування води, ремонт гірничих виробок тощо. Ще 7 вугледобувних підприємств наразі знаходяться в аварійному стані: відбувається затоплення гірничих виробок. На цих шахтах не проводиться відкачка води та провітрювання виробок.

Також є випадки, коли в результаті бойових дій виведено з ладу або повністю зруйновано стаціонарне обладнання на вугільних шахтах, що знаходяться під наглядом Донецького гірничого округу. На частині шахт ремонтується обладнання для подальшої експлуатації.

Інформджерело — Держгірпромнагляд України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Охорона праці на підприємствах з підвищеним рівнем шуму

Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
609

Позаплановий інструктаж з охорони праці

В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
96939

Помилки в охороні праці: людський чинник

Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.
342

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді