Міністерство внутрішніх справ України наказом від 11.09.2014 № 934 затвердило Порядок організації та проведення спеціальних об'єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту
Міністерство внутрішніх справ України наказом від 11.09.2014 № 934 затвердило Порядок організації та проведення спеціальних об'єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту.
Спеціальні об’єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту є формою практичної підготовки працівників, зокрема керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.
Вони проводяться у робочий час за рахунок коштів роботодавця та поділяються на:
- комплексні об’єктові навчання (тренування);
- об’єктові тренування спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту;
- протипожежні та протиаварійні об’єктові тренування і навчальні тривоги.
Наказ зареєстровано в Мін’юсті 03.10.2014 за № 1200/25977.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець