Аварійне освітлення на об’єктах промислового призначення у січневому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 01/2015)

Дотримання вимог, зазначених у статті «Аварійне освітлення на об’єктах промислового призначення» журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 01/2015), убезпечить життя працівників під час непередбачуваних ситуацій

У грудневому номері журналу № 12/2014 ми розповіли про вимоги до аварійного освітлення на об’єктах цивільного призначення. Про аварійне освітлення на об’єктах промислового призначення читайте на сторінках журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 01/2015).

Керівникам служби охорони праці доводиться взаємодіяти із багатьма працівниками та виконувати велику кількість різнопланових завдань. Пропонуємо спробувати контролювати виконання завдань за допомогою комп’ютерної програми MS Outlook. Публікація зі скріншотами допоможе швидко оволодіти програмою.

 Також у Довіднику:

  • зручна таблиця з вимогами нормативних актів щодо марковання засобів виробництва, яке використовується під час робіт підвищеної небезпеки та виконує попереджуючу функцію при небезпеці для працівників;
  • стаття про безпечне виконання робіт в охоронних зонах інженерних комунікацій та електричних мереж, а також тест на перевірку знань;
  • рекомендовані форми документації, необхідними для обліку навчальної роботи з питань охорони праці на підприємстві;
  • відповідь експерта на запитання щодо правомірності припинення виплати доплат за шкідливі умови праці;
  • практика розслідування нещасного випадку внаслідок виконання роботи, не передбаченої посадовими обов’язками;
  • пенсії за віком на пільгових умовах електромонтеру з ремонту та обслуговування електроустаткування;
  • моніторинг законодавства та відповіді на ваші запитання.

Повний зміст журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 01/2015)>>>

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21325

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14366

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
651

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді