8 підвісних канатних доріг в Україні не пройшли технічного огляду

Держгірпромнагляд провів моніторинг технічного стану та можливості безпечної експлуатації підвісних канатних доріг в Україні за результатами проведення технічних оглядів

З метою з’ясування рівня безпеки пасажирських підвісних канатних доріг (ППКД), що використовуються в зимовий період на гірськолижних курортах України, Держгірпромнагляд провів моніторинг їх технічного стану та можливості безпечної експлуатації за результатами проведення технічних оглядів.

На гірськолижних курортах України у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій та Черкаській областях експлуатується  33 ППКД.  З них 25 ППКД пройшли щорічний технічний огляд та можуть бути використані за призначенням. Разом з тим 8 ППКД не можуть здійснювати перевезення пасажирів, так як для них не проведено технічного огляду, зокрема: у Закарпатській області 3 дороги на курорті «Красія», 2 дороги в с.м.т. Ясіня та одна дорога в с. Пилипець; у Львівській області одна дорога в Гірськолижному клубі «Карпати» смт. Славсько; у Чернівецькій області одна дорога в туристично-розважальному комплексі «Сонячна долина».

Довідка: Згідно з вимогами Правил будови і безпечної експлуатації пасажирських підвісних канатних доріг, періодичному технічному огляду підлягають канатні дороги, що перебувають в експлуатації, не рідше одного разу на 12 місяців.

Під час експлуатації канатної дороги власник повинен здійснювати періодичний контроль її технічного стану — щоденний, щомісячний, щорічний і спеціальний (з інтервалом у декілька років) — відповідно до вимог настанови щодо експлуатації. 

За інформацією офіційної веб-сторінки Держгірпромнагляду України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги до організації робочого місця працівника з охорони праці

Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
33

Організовуємо охорону праці в осінньо-зимовий період

Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
14232

Інженер з охорони праці за сумісництвом

У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.
22149

Завдання та обов'язки служби охорони праці підприємства

Служба охорони праці контролює стан безпеки та гігієни праці на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся, коли потрібно створювати СОП, якою має бути її чисельність, а також про права та обов'язки служби охорони праці.
57247

Призначення відповідального за теплове господарство

Як правильно призначити відповідального за теплове господарство? Які вимоги до персоналу та що необхідно знати для безпечної експлуатації теплових установок і мереж? У статті розглянуто ключові аспекти, правила та рекомендації щодо організації теплового господарства на підприємстві.
170

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді