8 підвісних канатних доріг в Україні не пройшли технічного огляду

Держгірпромнагляд провів моніторинг технічного стану та можливості безпечної експлуатації підвісних канатних доріг в Україні за результатами проведення технічних оглядів

З метою з’ясування рівня безпеки пасажирських підвісних канатних доріг (ППКД), що використовуються в зимовий період на гірськолижних курортах України, Держгірпромнагляд провів моніторинг їх технічного стану та можливості безпечної експлуатації за результатами проведення технічних оглядів.

На гірськолижних курортах України у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій та Черкаській областях експлуатується  33 ППКД.  З них 25 ППКД пройшли щорічний технічний огляд та можуть бути використані за призначенням. Разом з тим 8 ППКД не можуть здійснювати перевезення пасажирів, так як для них не проведено технічного огляду, зокрема: у Закарпатській області 3 дороги на курорті «Красія», 2 дороги в с.м.т. Ясіня та одна дорога в с. Пилипець; у Львівській області одна дорога в Гірськолижному клубі «Карпати» смт. Славсько; у Чернівецькій області одна дорога в туристично-розважальному комплексі «Сонячна долина».

Довідка: Згідно з вимогами Правил будови і безпечної експлуатації пасажирських підвісних канатних доріг, періодичному технічному огляду підлягають канатні дороги, що перебувають в експлуатації, не рідше одного разу на 12 місяців.

Під час експлуатації канатної дороги власник повинен здійснювати періодичний контроль її технічного стану — щоденний, щомісячний, щорічний і спеціальний (з інтервалом у декілька років) — відповідно до вимог настанови щодо експлуатації. 

За інформацією офіційної веб-сторінки Держгірпромнагляду України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заходи безпеки під час роботи із сонячними панелями та батареями

Вимоги безпеки під час використання сонячних батарей – важливий аспект охорони праці. Про основні небезпеки під час роботи із сонячними панелями та батареями, рекомендації щодо поводження з сонячними панелями та особливості дотримання вимог пожежної безпеки читайте у статті.
21

Наказ про створення служби охорони праці

Під час створення на підприємстві служби охорони праці та призначення відповідальної особи за стан охорони праці вам знадобиться наказ про створення служби охорони праці. У статті ви знайдете приклад такого наказу та матимете змогу скачати його.
23680

Температурний скринінг працівників: як запровадити

Проведення температурного скринінгу працівників — обов’язкова процедура профілактичних заходів. Як організувати температурний скринінг на підприємстві, хто має контролювати його та як скласти наказ про запровадження температурного скринінгу — відповідає експерт.
36707

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Масове використання генераторів стало новою українською реальністю. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
10544

Охорона праці жінок в Україні

Якими нормами законодавства урегульована охорона праці жінок на підприємстві у мирний та воєнний час? Що потрібно знати про особливості роботи жінок з вантажами, роботу жінок у нічний час, про нюанси працевлаштування та звільнення жінок? Детально про трудові права жінок — у статті.
32689

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді