8 підвісних канатних доріг в Україні не пройшли технічного огляду

Держгірпромнагляд провів моніторинг технічного стану та можливості безпечної експлуатації підвісних канатних доріг в Україні за результатами проведення технічних оглядів

З метою з’ясування рівня безпеки пасажирських підвісних канатних доріг (ППКД), що використовуються в зимовий період на гірськолижних курортах України, Держгірпромнагляд провів моніторинг їх технічного стану та можливості безпечної експлуатації за результатами проведення технічних оглядів.

На гірськолижних курортах України у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій та Черкаській областях експлуатується  33 ППКД.  З них 25 ППКД пройшли щорічний технічний огляд та можуть бути використані за призначенням. Разом з тим 8 ППКД не можуть здійснювати перевезення пасажирів, так як для них не проведено технічного огляду, зокрема: у Закарпатській області 3 дороги на курорті «Красія», 2 дороги в с.м.т. Ясіня та одна дорога в с. Пилипець; у Львівській області одна дорога в Гірськолижному клубі «Карпати» смт. Славсько; у Чернівецькій області одна дорога в туристично-розважальному комплексі «Сонячна долина».

Довідка: Згідно з вимогами Правил будови і безпечної експлуатації пасажирських підвісних канатних доріг, періодичному технічному огляду підлягають канатні дороги, що перебувають в експлуатації, не рідше одного разу на 12 місяців.

Під час експлуатації канатної дороги власник повинен здійснювати періодичний контроль її технічного стану — щоденний, щомісячний, щорічний і спеціальний (з інтервалом у декілька років) — відповідно до вимог настанови щодо експлуатації. 

За інформацією офіційної веб-сторінки Держгірпромнагляду України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21325

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14366

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
651

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді