Призначено Голову Державної служби України з питань праці

21 січня Кабінет Міністрів призначив Романа Тарасовича ЧЕРНЕГУ головою Державної служби України з питань праці
21 січня Кабінет Міністрів призначив Романа Тарасовича ЧЕРНЕГУ головою Державної служби України з питань праці. Відповідне розпорядження №27-р від 21.01.2015 опубліковано на сайті уряду.
Нагадаємо, що Постановою КМУ від 10.09.2014 № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» створено Державну службу України з питань праці, реорганізувавши шляхом злиття Державну інспекцію з питань праці та Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки і поклавши на Службу, що утворюється, функції з реалізації державної політики, які виконували органи, що припиняються (крім функцій з реалізації державної політики у сфері охорони надр), а також функції з реалізації державної політики у сфері гігієни праці та функції із здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників.
22 січня відбулося представлення Голови Державної служби України з питань праці працівникам служби.
Довідка:
ЧЕРНЕГА Роман Тарасович (1 листопада 1979, місто Галич, Івано-Франківська область) — український громадський і державний діяч, кандидат юридичних наук,  Народний депутат України VII скликання.
За інформацією офіційної веб-сторінки Держгірпромнагляду України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21325

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14365

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
651

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді