Призначено Голову Державної служби України з питань праці

21 січня Кабінет Міністрів призначив Романа Тарасовича ЧЕРНЕГУ головою Державної служби України з питань праці
21 січня Кабінет Міністрів призначив Романа Тарасовича ЧЕРНЕГУ головою Державної служби України з питань праці. Відповідне розпорядження №27-р від 21.01.2015 опубліковано на сайті уряду.
Нагадаємо, що Постановою КМУ від 10.09.2014 № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» створено Державну службу України з питань праці, реорганізувавши шляхом злиття Державну інспекцію з питань праці та Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки і поклавши на Службу, що утворюється, функції з реалізації державної політики, які виконували органи, що припиняються (крім функцій з реалізації державної політики у сфері охорони надр), а також функції з реалізації державної політики у сфері гігієни праці та функції із здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників.
22 січня відбулося представлення Голови Державної служби України з питань праці працівникам служби.
Довідка:
ЧЕРНЕГА Роман Тарасович (1 листопада 1979, місто Галич, Івано-Франківська область) — український громадський і державний діяч, кандидат юридичних наук,  Народний депутат України VII скликання.
За інформацією офіційної веб-сторінки Держгірпромнагляду України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Охорона праці на підприємствах з підвищеним рівнем шуму

Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
610

Позаплановий інструктаж з охорони праці

В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
96942

Помилки в охороні праці: людський чинник

Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.
347

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді