Конкурс «Курйози на роботі» від напряму «Експертус Охорона праці»

Розкажіть на форумі порталу «Служба охорони праці» про курйозний випадок на роботі чи просто цікаву історію, яка сталася з Вами або Вашими колегами та гарантовано отримайте ПОДАРУНКИ!

Напрям «Експертус Охорона праці» запрошує Вас взяти участь у конкурсі — «Курйози на роботі».

Розкажіть на форумі порталу «Служба охорони праці» про курйозний випадок на роботі чи просто цікаву історію, яка сталася з Вами або Вашими колегами.

Усі історії, які будуть опубліковані до 30 березня, візьмуть участь у конкурсі. Умови прості: розповідь, яка набере найбільше «лайків», стане нашим переможцем (щоб проголосувати за історію, яка вам сподобалася, натисніть на картинку з піднятим догори пальцем, що мітиться під кожним повідомленням).

Поділіться гарним настроєм зі своїми колегами та гарантовано отримайте ПОДАРУНКИ!

Результати конкурсу будуть оголошені 1 квітня.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5215

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66191

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8750

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді