Кабмін скасував поділ на карантинні зони на час війни

Кабмін скасував поділ на карантинні зони на час війни

Правила поведінки в зоні бойових дій

Кабмін скасував поділ на карантинні зони під час воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24.02.2022 № 64. Відповідні зміни до постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236 викладені у постанові КМУ від 26.03.2022 № 372.

Зелений, жовтий, помаранчевий та червоний рівні епіднебезпеки поширення COVID-19 та обмежувальні протиепідемічні заходи на період воєнного стану в Україні не застосовуватимуть.

На період воєнного стану рекомендують:

  • фізичним особам і суб’єктам господарювання дотримувати протиепідемічних заходів проти COVID-19;
  • фізичним особам — отримати повний курс вакцинації від COVID-19.

Закладам охорони здоровʼя доручили забезпечити готовність до реагування на спалахи COVID-19 в умовах воєнного стану. На період дії воєнного стану також не відсторонятимуть від роботи невакцинованих працівників, для яких щеплення проти COVID-19 було обов’язковим.

Олена Петровська,

експерт Експертус Кадри,

за матеріалами Урядового порталу

Любі читачі, команда Експертус Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку. Нагадуємо, що зараз усі матеріали сайту доступні вам без обмежень. У разі, якщо вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наш електронний журнал «Довідника спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40079

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7827

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86397

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58934

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді