Техконтроль технологічних транспортних засобів спростили

Подавати заяву про реєстрацію ТТЗ можна буде онлайн

Техконтроль технологічних транспортних засобів спростили

28 грудня 2021 року Уряд постановою № 1394 вніс зміни до Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, затвердженого постановою КМУ від 06.01.2010 № 8 (далі — Порядок).

Які документи потрібні для реєстрації ТТЗ

Наводимо деякі інноваційні положення Порядку. Документ пропонує:

  • проводити у спрощеному вигляді технічний контроль (огляд) технологічного транспортного засобу (ТТЗ);
  • скасувати талон про технічний контроль (огляд);
  • запровадити можливість підтвердити свої дії власниками ТТЗ та експертами, що проводять техогляд ТТЗ, електронним підписом, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису такої особи.

Основний лейтмотив документа — власник ТТЗ матиме змогу подавати заяву та відповідні документи в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.

Найближчим часом це можна буде здійснити через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

Техконтроль технологічних транспортних засобів спростилиЯк вести журнал реєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів

Відтепер кожен власник ТТЗ має на свій вибір різні опції, щоб подати заяву:

  • у паперовій формі особисто;
  • надіслати поштою до центру надання адміністративних послуг;
  • подати в електронній формі через вебпортал.

Джерело: Держпраці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5215

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66191

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8750

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді