Як підготуватися до перевірок Держпраці у 2022 році?

Державна служба України з питань праці затвердила План перевірок на 2022 рік. Знайдіть у ньому своє підприємство.

У 2022 році інспектори проведуть понад 17 тисяч планових перевірок суб’єктів господарювання. Таку кількість було затверджено наказом Держпраці від 29.11.2021.

Як підготуватися до перевірок Держпраці у 2022 році?

Скачати План перевірок Держпраці на 2022 рік

Слід пам'ятати, що до річного Плану вносять усі підприємства, які збирається перевірити певна інспекція. Також щодо суб’єктів господарювання може бути застосована комплексна перевірка. Це відбувається, якщо заходи контролю внесли до своїх планів одразу кілька державних органів.

Підготуйтеся до перевірок у 2022 році завчасно! Скачайте затверджений Держпраці План та дізнайтеся, коли чекати інспекторів у наступному році.

Джерело: Держпраці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Завантажте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
13340

Перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників

Ефективна робота з профілактики виробничого травматизму на виробництві залежить від належної підготовки, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Провести перевірку знань допоможе орієнтовний перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників підприємства, підготовлений експертом
50418

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для заправника при виконанні робіт згідно з його обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
19541

Контроль за станом охорони праці на підприємстві

Контроль за станом охорони праці на підприємстві є одним із складових елементів системи управління охороною праці підприємства. Контроль спрямований на виявлення відхилень від норм в умовах праці та перевірку виконання працівниками своїх обов’язків у сфері охорони праці. Дізнайтеся, які бувають основні види контролю за станом охорони праці на підприємстві, з якою періодичністю їх проводять, та якими документами супроводжується контроль.
58637

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
103110

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді