Девіз Всесвітнього дня охорони праці у 2015 році — «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці»

Всесвітній день охорони праці 28 квітня 2015 року за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці»

Третього квітня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення у 2015 році Дня охорони праці в Україні.

На засіданні були присутні Голова Державної служби України з питань праці, керівництво Держгірпромнагляду та Державної інспекції праці, координатор Міжнародної організації праці (МОП) в Україні, віце-президент Національної академії медичних наук України (НАМН), керівництво Федерації профспілок України, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та інші.

В процесі учасники обговорили організаційні питання та зазначили, що Всесвітній день охорони праці 28 квітня за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом — «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».

Довідка:
Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та, до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Ідея проведення бере початок від Дня пам’яті загиблим працівникам, який було проведено американськими і канадськими трудящими у 1989 році в пам'ять про працівників, що загинули та постраждали на роботі; вперше він відзначався 2003 року. 

В Україні Указом Президента від 18 серпня 2006 року №685/2006 визначено як День охорони праці.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5218

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66192

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8752

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді