Держпраці доєдналася до Міжнародної асоціації інспекцій праці

Держпраці доєдналася до Міжнародної асоціації інспекцій праці

Державна служба України з питань праці увійшла до складу Міжнародної асоціації інспекцій праці (International Association for Labour Inspection, IALI).

Яка документація СОП має бути на підприємстві

Як підкреслили у прес-службі Держпраці, членство у міжнародній організації такого рівня є значним здобутком для Держпраці, адже IALI — це всесвітня професійна асоціація інспекцій праці, до складу якої входить понад 100 членів з усього світу.

Міжнародна асоціація, зокрема, виконує такі функції:

  • сприяє зростанню професіоналізму своїх членів у всіх аспектах трудової інспекції, підвищуючи результативність та ефективність роботи;
  • проводить міжнародні та регіональні конференції, на яких учасники можуть обмінюватися досвідом та ідеями про те, як сприяти дотриманню трудового законодавства і передових практик;
  • надає членам інформацію щодо професійних питань через веб-сайт Асоціації, інформаційні бюлетені, доповіді та інші публікації;
  • сприяє тісній співпраці між членами асоціації за допомогою створення регіональних мереж і заходів.

Держпраці доєдналася до Міжнародної асоціації інспекцій праці Дізнайтеся, як відбувається перевірка підприємств

Долучення до числа членів об'єднання, як стверджують у Cлужбі, є результатом роботи команди та свідчить про правильність обраного напряму руху до світових стандартів роботи інспекцій праці провідних країн світу.

Джерело: Державна служба України з питань праці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5218

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66192

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8752

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді