Читайте у лютневому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»

Теми:
Працівники прокладають кабелі зв’язку на висоті. Яким саме документом регламентовано показники, за якими необхідно підбирати пояси, оскільки поясів є багато: пояс монтажний зі стропом, пояс запобіжний безлямковий, лямковий з амортизатором, пояс запобіжний лямковий тощо. Тож як підібрати запобіжний пояс для проведення робіт на висоті?

Працівники прокладають кабелі зв’язку на висоті. Яким саме документом регламентовано показники, за якими необхідно підбирати пояси, оскільки поясів є багато: пояс монтажний зі стропом, пояс запобіжний безлямковий, лямковий з амортизатором, пояс запобіжний лямковий тощо. Тож як підібрати запобіжний пояс для проведення робіт на висоті, читайте у лютневому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 02/2016).

Крім цього ви можете почерпнути багато цінної інформації з інших, не менш корисних статей цього номера. Так, аби створити належні умови для робити працівників під час сильних морозів, скористайтеся статтею «Виконання робіт на відкритому повітрі взимку».

Тим, хто застосовує акумуляторні батареї у професійній діяльності, корисно буде дізнатися про нормативні-правові вимоги щодо їх експлуатації. На додаток пропонуємо перевірити знання цієї теми за тестом-практикумом.

Також у лютневому номері зможете прочитати:

  • як діяти роботодавцю, якщо під час передрейсового медогляду у водія встановлено високий артеріальний тиск;
  • чи правомірно професійну назву роботи «інженер» з кодом КП 2149.2 доповнювати уточнюючим словом, щоб утворити назву посади «інженер-електрик».

У публікаціях рубрик «Судова практика» та «Практика розслідування нещасних випадків» читайте про визнання акта проведення спеціального розслідування незаконним та розслідування нещасного випадку внаслідок невиконання посадових обов’язків.

І наостанок у рубриці «Запитання — відповідь» розповімо про те:

  • як правильно розрахувати надбавку за складність та напруженість у роботі;
  • яка тривалість додаткової відпустки дезінфектора лікувально-профілактичного закладу;
  • який розмір доплати за роботу з дезінфікуючими засобами;
  • які норми встановлення автономних систем пожежогасіння.

Повний зміст журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 02/2016)>>>

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5218

Наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також завантажуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
123051

Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві

У разі настання нещасних випадків, які завдали шкоди робітникам або іншим людям, роботодавець зобов’язаний вжити всіх зусиль для організації неупередженої та повної перевірки обставин таких подій. У статті розповідаємо не лише про загальну процедуру розслідування нещасних випадків, а й про те, як провести розслідування в умовах воєнного стану.
130469

Навчання з охорони праці

Одне із завдань служби охорони праці підприємства — провести навчання з охорони праці та перевірку знань за його результатами. Дізнайтеся про принципи організації та види навчання з питань охорони праці, а також завантажте готові зразки необхідних документів.
94925

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66192

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді