Держгірпромнагляд інформує: стан травматизму на виробництві з 1 по 4 травня 2015 року

Інформація про травматизм на виробництві станом на 05 травня 2015 року

У період з 01 по 04 травня на підприємствах України:

смертельно травмовано 2 особи.

по 1 особі – на підприємствах Донецької та Закарпатської областей.

Випадки травмування сталися:

у вугільній та деревообробній промисловості загинуло по 1 особі;

За квітень 2015 року смертельно травмовано 25 осіб, за квітень 2014 року травмовано 50 осіб (зменшення на 25 випадків або на 50%).

За чотиримісяці 2015 рокуна підприємствахУкраїни смертельно травмовано121 особу, за чотиримісяці 2014 року – 168 осіб (зменшення на 47 випадків або на 28%).

У тому числі, за чотири місяці, внаслідок ведення бойових дій загинуло 12 осіб (за чотири місяці 2014 року не було травмованих внаслідок ведення бойових дій).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Склад автомобільної аптечки

Правильно укомплектована автомобільна аптечка може врятувати чиєсь життя. У статті розповідаємо, які види автомобільних аптечок існують, яким має бути вміст аптечки для транспортних засобів, де її зберігати та яка відповідальність за відсутність аптечки.
64455

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5309

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
67179

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40408

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді