Уряд з 16 грудня змінив порядок держреєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів

Уряд змінив порядок держреєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів

Кабмін 16.12.2020 року прийняв постанову, якою змінив порядок державної реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів (далі — ТЗ). Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

✔️ Вимоги безпеки до робочого місця водія

Документом передбачена можливість подати заяву та документи, необхідні для отримання номерних знаків і реєстраційних номерів через Електронний кабінет водія або Єдиний державний портал адмінпослуг.

Крім того, постанова передбачає недопущення відчуження ТЗ у власників, стосовно яких містяться відомості у Державному реєстрі боржників. Вона спрощує процедури огляду ТЗ під час державної реєстрації, перереєстрації та зняття їх з обліку.

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40083

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7965

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86399

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58940

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді