З 15.12.2020 діє нова форма посвідчення інспектора Держпраці

Щоб не потрапити «на гачок» шахраїв, дізнайтеся, як має виглядати справжнє посвідчення перевіряльника

З 15.12.2020 діє нова форма посвідчення інспектора Держпраці

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України наказом «Про затвердження форми та опису службового посвідчення інспектора праці» від 11.11.2020 року № 2305 затвердило нову форму та опис службового посвідчення інспектора праці. 15 грудня наказ було опубліковано в «Офіційному віснику України» №98

✔️ Скачати План перевірок Держпраці на 2021 рік

Оновлене посвідчення інспектора праці містить:

  • фото інспектора,
  • його П.І.Б.,
  • назву органа, що його видав,
  • посаду особи.

Крім того, на внутрішньому боці справа розміщений текст «Посвідчення дійсне на всій території України».

нове посвідчення інспектора Держпраці

Контролери Держпраці на порозі: як відбуватиметься перевірка

Контрольні повноваження інспектора праці підтверджує саме його службове посвідчення встановленої Мінекономіки форми, яке видає Держпраці та її територіальні органи (п. 3 постанови КМУ «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю» від 21.08.2019 № 823).

Держпраці оприлюднює інформацію про всі видані службові посвідчення інспекторів праці на своєму сайті. Якщо інформація про службове посвідчення не оприлюднена, його вважають недійсним.

Джерело: ВРУ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Завантажте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
13270

Перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників

Ефективна робота з профілактики виробничого травматизму на виробництві залежить від належної підготовки, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Провести перевірку знань допоможе орієнтовний перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників підприємства, підготовлений експертом
50162

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для заправника при виконанні робіт згідно з його обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
19433

Контроль за станом охорони праці на підприємстві

Контроль за станом охорони праці на підприємстві є одним із складових елементів системи управління охороною праці підприємства. Контроль спрямований на виявлення відхилень від норм в умовах праці та перевірку виконання працівниками своїх обов’язків у сфері охорони праці. Дізнайтеся, які бувають основні види контролю за станом охорони праці на підприємстві, з якою періодичністю їх проводять, та якими документами супроводжується контроль.
58421

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
102952

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді