З Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай 2021 рік подарує тільки найкраще!

З нагоди свята даруємо доступ до Журналу

Новий рік на порозі. Ми щиро вітаємо вас зі святами. Бажаємо, щоб у 2021 році ви дозволили собі більше: більше мрій, подорожей, подарунків і усіляких приємностей.

Нехай рік прийдешній принесе достаток, злагоду та 365 днів щастя.

Бажаємо, щоб здійснилися ваші найпотаємніші мрії. Вірте у себе і сміливо йдіть до мети. Бажаємо вам успіху, міцного здоров’я та миру!

Нехай у 2021 році буде більше приводів для радості, посмішок, а вогні запалають не лише на ялинках, а й у серцях.

З Новим роком✨!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Привітання від Довідника спеціаліста з охорони праці

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88336

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7728

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1805

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4884

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді