Уряд ухвалив рішення про послаблення карантину з 22 травня. Що зміниться?

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

У зв’язку з тим, що в Україні почалося зниження динаміки захворюваності на коронавірус, Кабмін ухвалив рішення про перехід до другого етапу адаптивного карантину. Хто зможе розпочати роботу та як добиратиметься до неї?

Уряд ухвалив рішення про послаблення карантину з 22 травня. Що зміниться?


Відповідно до ухваленого рішення з 22 травня відновлюється робота громадського транспорту в тих регіонах, де епідеміологічні показники відповідають встановленим МОЗ критеріям, а саме:

  • нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу не більше 12 на 100 тисяч населення;
  • кількості тестувань не менше 12 на 100 тисяч населення;
  • наповненості ліжкомісць не більше 50% в лікарнях.

З 25 травня мають запрацювати дитячі садки та метрополітен.

Хто відповідає за видачу працівникам ЗІЗ

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прокоментував: «Міжобласні перевезення ми поки що не відкриваємо. Ми домовилися, що це буде на початку червня, як тільки епідеміологічна ситуація дозволить це зробити. Наголошую лише за умов, що в усіх областях епідеміологічна ситуація буде дозволяти. При цьому будуть локальні обмеження, рішення щодо яких будуть прийматися спільно з місцевою владою, щоб не експортувати вірус по цілій країні. Це і є модель адаптивного карантину».

Очільник Уряду додав, що питання відновлення рейсових авіаперевезень і відкриття аеропортів буде розглядатися після 15 червня, коли країни-партнери почнуть відкривати свої кордони. «Поки аеропорти наших країн-партнерів закриті. Ми ведемо діалог з авіаперевізниками, і поки є спільна позиція, що швидше 15 червня немає сенсу відкривати роботу аеропортів», — розповів він.

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заохочення працівників до дотримання правил безпеки

Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
960

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
64694

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді