Безпечна експлуатація холодильних установок у червневому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 6/2015)

Про класифікацію холодильних установок, організацію їх експлуатації відповідно до вимог нормативно-правових актів, завдання та обов'язки машиніста холодильних установок та багато іншого читайте на сторінках червневого Довідника

У черговому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 6/2015) редакція підготувала для вас найактуальнішу та достовірну інформацію, опрацьовану експертами з охорони праці.

Темою номера стала стаття про безпечну експлуатацію холодильних установок, що особливо важливо в жарку літню пору. В таких установках наявні речовини, які перебувають під тиском і мають небезпечні властивості, тому їх експлуатація вимагає дотримання вимог нормативно-правових актів. Для закріплення знань пропонуємо практикум-тест на цю тему.

У рубриці «Дотримуємося пожежної безпеки» ви дізнаєтеся про типи пожежних сповіщувачів та їх вибір, вимоги до експлуатації сповіщувачів та оповіщування.

Часто роботодавці для оптимізації витрат на оплату праці та уникнення сплати податків укладають з працівниками не трудові, а цивільно-правові договори. На сторінках журналу ви прочитаєте про особливості укладання таких договорів.

Не оминули ми і такої важливої теми, як пільги та компенсації. В цьому номері знайдете вичерпну консультацію експерта щодо питання, чи обов’язково надавати працівникові інші пільги та компенсації, якщо він має право на щорічну додаткову відпустку за роботу із шкідливими умовами праці.

Продовжуємо вивчати судову практику. З цього номера ви дізнаєтеся про судовий прецедент щодо зобов’язання правонаступника надати працівнику довідку про умови праці.

Також знайдете відповіді на такі питання:

- чи зараховують навчання в техучилищі й строкову службу до стажу, що дає право на пільгову пенсію;

- чи мають право електрозварники на скорочену тривалість робочого тижня, якщо вони працюють на зварювальній дільниці на напівавтоматичних машинах;

- який порядок видачі молока медичним працівникам рентгенкабінету;

- чи обов’язково юрист має узгоджувати інструкції з охорони праці.

Повний зміст журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 06/2015)>>>

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88336

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7728

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1805

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4883

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25572

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді