Ми дбаємо про вас у цей складний час і даруємо доступ до електронної версії журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» на весь період карантину.
Доступ до Довідника спеціаліста з охорони праці відкрито для всіх передплатників друкованої версії. Скористайтеся простим алгоритмом і отримайте змогу читати фахове видання до кінця карантину.
Крок 1.
Зареєструйтеся в особистому кабінеті (якщо Ви ще не реєструвалися)
Довідник спеціаліста з охорони праці
Зайдіть на стартову сторінку Довідника і натисніть кнопку у правому верхньому куті екрана.
Крок 2.
Заповніть анкету та отримайте СМС із кодом. Уведіть код до відповідного поля анкети. Натисніть «Отримати демодоступ».
Крок 3.
Увійдіть до особистого кабінету, натисніть на кнопку зі своїм іменем і виберіть «Мої продукти» у вікні, що з’явиться.
Крок 4.
Натисніть на жовту кнопку з написом «Активувати код доступу» і введіть Ваш персональний код доступу (20 цифр із Вашої картки). Потім натисніть на зелену кнопку «Активувати».
Важливо!
Ви отримали Ваш персональний код доступу у першому номері (січневому) видання «Довідник спеціаліста з охорони праці». Знайдіть у ньому сторінку із карткою (під обкладинкою) та виконайте кроки з інструкції, наведеної вище.
Вітаємо!
Тепер Ви можете читати статті в електронній версії журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці».
Якщо Ви не передплачуєте журнал
Отримайте безплатний гостьовий доступ
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець