Перевірка знань з питань охорони праці в умовах карантину

Управління Держпраці рекомендує проводити перевірки знань з питань охорони праці під час каранитину дистанційно.

У Кіровоградській області комісії з перевірки знань з питань охорони праці, утворені Управлінням Держпраці, будуть проводити перевірку знань працівників дистанційно. Таке рішення прийнято з метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції, збереження життя, здоров’я і забезпечення безпеки працівників та інших осіб.

Хто визначає необхідність навчання і перевірки знань НПАОП

Перевірки будуть відбуватися у дистанційній формі за умови дотримання вимог, визначених у п. 3.12 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці 26.01.2005 № 15.

Управління Держпраці у Кіровоградській області рекомендує керівникам навчальних центрів, які проводять навчання посадових осіб та спеціальне навчання працівників суб’єктів господарювання, до закінчення карантину проводити навчання з питань охорони праці дистанційно за допомогою аудіовізуальних, комп’ютерних навчально-контрольних систем, як це передбачено п. 3.5. Типового положення, а також просить забезпечити умови для проведення дистанційної перевірки знань комісією Управління.

Дистанційна перевірка знань здійснюється за умови:

  • забезпечення візуальної аутентифікації того, хто проходить перевірку знань з питань охорони праці;
  • особистої присутності членів комісії з перевірки знань з питань охорони праці.

Дистанційна перевірка знань реалізується шляхом передачі відео-, аудіо-, графічної та текстової інформації у синхронному режимі.

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Зразок Програми вступного інструктажу з охорони праці

Що таке програма вступного інструктажу з охорони праці? Як скласти програму вступного інструктажу з охорони праці на підприємстві? Який перелік перелік питань вступного інструктажу розглядається в програмі? Щоб зекономити ваш час, пропонуємо скачати готовий зразок програми, розроблений експертом.
91684

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

План-графік навчання з охорони праці у 2024 році

На підприємстві необхідно скласти план-графік проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці. План-графік навчання з охорони праці доцільно розробити напередодні нового календарного року. Які вимоги до форми цього документа — дізнайтеся зі статті.
56391

Наказ про створення комісії з перевірки знань з питань охорони праці

Наказ про створення комісії з перевірки знань з питань охорони праці допоможе призначити членів комісії з перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві та визначити їхні обов'язки. Скачайте приклад наказу про створення комісії, розроблений експертом.
18525

Навчання з охорони праці для прикордонників

Одним із напрямів щодо забезпечення здорових та безпечних умов праці на робочому місці є організація належного рівня навчання працівників з питань охорони праці. Зі статті ви дізнаєтеся про особливості навчання з охорони праці для прикордонників
394

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді