Фонд соцстраху виплатить 50% зарплати працівникам, котрі перебувають під меднаглядом

17 березня голова виконавчої дирекції Фонду Олена Дума повідомила про таке рішення під час прес-брифінгу в Києві.

«На час самоізоляції під медичним наглядом Фонд виплачуватиме 50% заробітної плати», — заявила О. Дума.

Вона також нагадала, що під час карантину діє особливий порядок видачі лікарняних. За її словами, ФССУ спільно з Міністерством охорони здоров’я, Мінсоцполітики та Офісом президента працює над спрощенням надання лікарняних, зокрема над впровадженням електронних лікарняних.

Погіршилися умови праці:коли попереджати працівників та збільшувати доплату і відпустку

За інформацією Інтерфакс-Україна

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Завантажте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
13340

Перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників

Ефективна робота з профілактики виробничого травматизму на виробництві залежить від належної підготовки, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Провести перевірку знань допоможе орієнтовний перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників підприємства, підготовлений експертом
50422

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для заправника при виконанні робіт згідно з його обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
19542

Контроль за станом охорони праці на підприємстві

Контроль за станом охорони праці на підприємстві є одним із складових елементів системи управління охороною праці підприємства. Контроль спрямований на виявлення відхилень від норм в умовах праці та перевірку виконання працівниками своїх обов’язків у сфері охорони праці. Дізнайтеся, які бувають основні види контролю за станом охорони праці на підприємстві, з якою періодичністю їх проводять, та якими документами супроводжується контроль.
58642

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
103110

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді