Технічний стан ліфтів у житлових будинках Києва залишає бажати кращого

Ліфтовиків столиці закликано до посилення контролю за технічним станом ліфтів у житлових будинках

Ліфтовиків столиці закликано до посилення контролю за технічним станом ліфтів у житлових будинках.

Фахівці Головного управління Держпраці у Київській області наголошують на тому, що більшість ліфтів у багатоповерхових будинках відпрацювало технічний ресурс та потребують модернізації, капітального ремонту або заміни. Постала гостра необхідність своєчасного проведення ремонтних робіт та встановлення на ліфтах якісних комплектувальних.

Також наголошується на обов’язковості виконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час проведення професійної підготовки електромеханіків з ліфтів.

Враховуючи суттєве недофінансування ліфтової галузі міста Києва, обслуговуючі організації дедалі частіше відмовляються від виконання робіт з технічного обслуговування ліфтів у житлових будинках районів столиці.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7596

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
311

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4824

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25325

Забезпечуємо безпеку дорожнього руху на підприємстві

Для того, щоб забезпечити безпеку праці персоналу на автопідприємстві, потрібно належним чином організувати рух транспортних засобів і пішоходів територією та у виробничих приміщеннях підприємства. Яким має бути алгоритм дій роботодавця — розповідає експерт.
27637

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді