Оприлюднено проект постанови «Про затвердження Технічного регламенту засобів індивідуального захисту»

Держпраці розмістила для громадського обговорення проект постанови Кабміну «Про затвердження Технічного регламенту засобів індивідуального захисту».

Проект постанови Кабміну «Про затвердження Технічного регламенту засобів індивідуального захисту» розроблено Держпраці відповідно до ст. 56 Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом щодо імплементації відповідних положень acquis ЄС до законодавства України. Це забезпечить повну адаптацію Технічного регламенту засобів індивідуального захисту до Регламенту (ЄС) №2016/425 Європейського Парламенту та Ради від 09 березня 2016 року про засоби індивідуального захисту, що скасовує Директиву 89/686/ЄЕС.

Пропозиції та зауваження до проекту наказу приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою:

Державна служба України з питань праці: 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14, e-mail: [email protected]; тел.: 226-20-83, факс 289-55-24.

СкачатиПроект постанови Кабінету Міністрів України
СкачатиПроект Технічного регламенту засобів індивідуального захисту
СкачатиДодаток I
СкачатиДодаток II
СкачатиДодаток III
СкачатиДодаток IV
СкачатиДодаток V
СкачатиДодаток VI
СкачатиДодаток VII
СкачатиДодаток VIII
СкачатиДодаток IX
СкачатиДодаток X
СкачатиПояснювальна записка
СкачатиАналiз регуляторного впливу Технiчного регламенту засобів індивідуального захисту

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88336

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7728

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1805

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4884

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді