Оприлюднено проект наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Правил охорони праці під час виробництва магнію»

Держпраці розмістила для громадського обговорення проект наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Правил охорони праці під час виробництва магнію».

Проект наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Правил охорони праці під час виробництва магнію» розроблено на реалізацію ст. 28 Закону України «Про охорону праці». Чинні на сьогодні Правила безпеки при виробництві магнію, затверджені Міністерством кольорової металургії СРСР 06 червня 1986 року, Держгіртехнаглядом СРСР 24 червня 1986 року, є застарілими, не охоплюють нові технологічні процеси, умови праці під час виробництва магнію, не відповідають сучасним вимогам щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці на відповідних робочих місцях та потребують актуалізації.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту наказу приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за такою адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: [email protected] факс/тел.: (044) 279-05-52.

СКАЧАТИ ДОКУМЕНТИ:

СкачатиАналіз регуляторного впливу
СкачатиПояснювальна записка
СкачатиПроект наказу
СкачатиПроект правил

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7593

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
309

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4824

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25323

Забезпечуємо безпеку дорожнього руху на підприємстві

Для того, щоб забезпечити безпеку праці персоналу на автопідприємстві, потрібно належним чином організувати рух транспортних засобів і пішоходів територією та у виробничих приміщеннях підприємства. Яким має бути алгоритм дій роботодавця — розповідає експерт.
27633

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді