Підприємство оштрафували майже на 14 млн грн за неоформлених працівників

На підставі листа Головного управління ДФС України державні інспектори Головного управління Держпраці у Київській області здійснили інспекційне відвідування Товариства з обмеженою відповідальністю «Янус Глоубал Оперейшнз Україна».

За результатами інспекційного відвідування встановлено, що в порушення вимог ч. 3 ст. 24 КЗпП України працівників було допущено до роботи без укладення трудового договору та без повідомлення Державної фіскальної служби. Роботодавець не оформив офіційно трудові відносини із 123 особами, які працювали на посаді «сапер-розмінувальник».

За фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору на підприємство накладено фінансові санкції, передбачені абз. 2 ч. 2 ст. 265 КЗпП України, у вигляді штрафу в сумі 13 737 870 грн.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека праці сторожів у зимовий період

Взимку особливо гостро стоїть питання навчання та інструктажу сторожів, а також створення умов для їх безпечної роботи. Як уникнути травмування сторожів та охоронників у зимовий період, — підкаже наша стаття.
1652

План комплексних перевірок

Комплексну перевірку суб’єктів господарювання проводять, якщо одне і те саме підприємство потрапляє в річний план перевірок двох або більше інспекцій. Більше про комплексні перевірки підприємств — у статті.
91238

Які штрафи передбачені за порушення вимог законодавства про працю

За порушення вимог трудового законодавства роботодавці несуть відповідальність у вигляді штрафу, який стягується у кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Детальніше про штрафи за порушення законодавства про працю у 2024 році — в аналітичній статті від нашого експерта.
45665

Журнал реєстрації перевірок

Для того, щоб не допустити несанкціонованих перевірок, на підприємстві заводять Журнал реєстрації заходів державного нагляду (контролю). Ведення його — добровільне. Скачайте бланк Журналу реєстрації перевірок установленого зразка, щоб бути готовим до приходу контролерів.
49681