29 березня відбудуться установчі збори з формування Громадської ради при Держпраці

Держпраці запрошує представників інститутів громадянського суспільства долучитися до формування Громадської ради.

29 березня об 11.00 відбудуться установчі збори з формування Громадської ради при Державній службі України з питань праці.

Склад Громадської Ради формується шляхом рейтингового голосування з числа осіб, які добровільно заявили про бажання брати участь у її роботі та кандидатури яких внесені відповідними інститутами громадянського суспільства.

Контактна особа: Кукайло Марина Олександрівна, (044) 248 74 36

Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Десятинна, 14, зал засідань.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1503

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59350

Яким має бути режим праці та відпочинку водіїв на підприємстві

Робота, пов’язана з керуванням транспортними засобами, вимагає підвищеної концентрації уваги, що часто призводить до надмірного емоційного та нервового напруження. Тому так важливо правильно урегулювати робочий час та час відпочинку водіїв.
41054