25 грудня буде вихідним днем вже в 2017 році

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів» № 2211-VIII, ухвалений Верховною Радою України 16 листопада 2017 року.

Законом передбачено, що 25 грудня – Різдво Христове, так само, як і 7 січня, буде неробочим днем.

Крім того, 1 травня, День міжнародної солідарності трудящих, відтепер буде називатися День праці. Як і раніше, це святковий і неробочий день.

Натомість 2 травня втратило свій статус святкового дня.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

СКАЧАТИ ЗАКОН

25 грудня буде вихідним днем вже в 2017 році

25 грудня буде вихідним днем вже в 2017 році Читайте також: На новорічні свята 2018 українці матимуть змогу відпочивати по три дні

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7640

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
476

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4824

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25371

Забезпечуємо безпеку дорожнього руху на підприємстві

Для того, щоб забезпечити безпеку праці персоналу на автопідприємстві, потрібно належним чином організувати рух транспортних засобів і пішоходів територією та у виробничих приміщеннях підприємства. Яким має бути алгоритм дій роботодавця — розповідає експерт.
27666

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді