Президент України підписав Закон «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів» № 2211-VIII, ухвалений Верховною Радою України 16 листопада 2017 року.
Законом передбачено, що 25 грудня – Різдво Христове, так само, як і 7 січня, буде неробочим днем.
Крім того, 1 травня, День міжнародної солідарності трудящих, відтепер буде називатися День праці. Як і раніше, це святковий і неробочий день.
Натомість 2 травня втратило свій статус святкового дня.
Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
СКАЧАТИ ЗАКОН

Читайте також: На новорічні свята 2018 українці матимуть змогу відпочивати по три дні
Пройдіть тест до Дня охорони праці та діліться своїми результатами
Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
28 квітня відзначають День охорони праці в Україні. Щоб організовано провести День охорони праці 2025, підготуйте наказ про проведення заходів. У статті наводимо зразок такого наказу.
Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.