Усі нюанси розслідування нещасних випадків — на новому семінарі з охорони праці

15 грудня 2015 року журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» та центр з охорони праці «ПРАКТИК» організовують семінар «Розслідування нещасних випадків на виробництві. Проведення розслідування комісією підприємства: актуальні питання та практичні поради»

15 грудня 2015 року журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» та центр з охорони праці «ПРАКТИК» організовують семінар «Розслідування нещасних випадків на виробництві. Проведення розслідування комісією підприємства: актуальні питання та практичні поради».

Слухачі семінару отримають відповіді, зокрема, на такі актуальні питання:

  • з чого почати розслідування нещасного випадку;
  • який порядок повідомлення про нещасний випадок;
  • які документи слід оформити та кому надати у разі нещасного випадку на підприємстві;
  • як правильно скласти акти розслідування та на що звернути увагу;
  • чи всі нещасні випадки на виробництві пов’язуються з виробництвом;
  • яка відповідальність чекає на роботодавця.

Лектори:

Світлана ПІЛЬКЕВИЧ — страховий експерт з охорони праці Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Києві. Має багаторічний досвід роботи у сфері охорони праці та викладання.

Олександр ПІЛЬКЕВИЧ — експерт з питань пожежної безпеки та охорони праці, адвокат. Має багаторічний досвід роботи у сфері охорони праці, пожежної безпеки та викладання.

Усі учасники гарантовано отримають СЕРТИФІКАТ, що підтверджує участь у семінарі!

Час проведення семінару: з 10:00 до 16:30.

Докладна інформація про програму та умови участі у семінарі — у Департаменті освітніх програм Експертус seminar@Експертус.com.ua, shop.Експертус.ua, 0 44 586 56 06, callback 0 800 212 012

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21327

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14367

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
651

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4845

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді