17 квітня відзначається День пожежної охорони: вітаємо вогнеборців із професійним святом!

Указом Президента України від 11 жовтня 2013 року №  555/2013 було запроваджено професійне свято – День пожежної охорони, який кожного року відзначається 17 квітня.

Кожного дня тисячі рятувальників несуть цілодобову пожежну службу на території всієї України і готові за першим викликом прийти на допомогу тим, хто її потребує. Кожного дня тисячі рятувальників, ризикуючи своїм життям, рятують життя інших людей від наслідків техногенних та природніх катастроф.

Державна служба з надзвичайних ситуації України демонструє високі показники роботи пожежників-рятувальників, надзвичайну злагодженість та професіоналізм своїх працівників. В найбільш складних ситуаціях робітники протипожежної охорони завжди виявляють високі моральні якості, самовідданість, мужність і особисту дисципліну.

Сумлінність та благородство рятувальників – приклад для всіх нас. Професія рятувальника не знає вихідних днів або свят, але пошанована вдячністю від усіх громадян України – від найменших до найстаріших.

Щиро дякуємо вам, вогнеборці, за продуктивну працю, вірність професійному обов’язку, героїзм та сміливість у боротьбі з незваним лихом.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Навчання з питань пожежної безпеки

Покращення якості навчання з питань пожежної безпеки є важливим чинником зниження ризиків виникнення та поширення пожеж. Хто саме та яке навчання має проходити — далі у статті.
22550

Пожежні гідранти на підприємстві

При пожежі треба діяти швидко, тому важливо, щоб пожежне обладнання було справним, а доступ до нього — вільним. У статті розповімо про вимоги до утримання пожежних гідрантів, які зобов’язані знати власники підприємств, на території яких вони встановлені.
7977

Вимоги пожежної безпеки до об’єктів залізниці

Хто відповідає за пожежну безпеку на об'єктах залізниці, як утримувати приміщення для пасажирів, вокзали, станції, системи протипожежного водопостачання, як експлуатувати вагони та перевозити небезпечні вантажі, — дізнайтесь зі статті.
252

Дотримуємось правил пожежної безпеки під час зимових свят

Наближаються різдвяні та новорічні свята, на багатьох підприємствах встановлюють новорічні ялинки та прикрашають приміщення. Водночас варто не забувати про правила пожежної безпеки під час зимових свят. Про те, яких заходів вжити, — далі у статті.
3974

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді