Держпраці щодо вибухових матеріалів промислового призначення

Державна служба України з питань праці у листі від 15.10.2015 № 3493/0/10.2-6/6/ДП/15 нагадує, якими нормативно-правовими актами потрібно керуватися, якщо діяльність пов’язана з вибуховими матеріалами промислового призначення

Державна служба України з питань праці у листі від 15.10.2015 № 3493/0/10.2-6/6/ДП/15 нагадує, якими нормативно-правовими актами потрібно керуватися, якщо діяльність пов’язана з вибуховими матеріалами промислового призначення.

Вибухові матеріали включаються до Переліку вибухових матеріалів промислового призначення, допущених до постійного виробництва і застосування (далі — Перелік) на підставі:

  • наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи «Про затвердження порядку проведення випробувань розроблених, ввезених в Україну та конверсійних вибухових матеріалів, обладнання для їх виготовлення, засобів механізації, пристроїв та апаратури для вибухових робіт» від 15.09.2006 № 619, де Держгірпромнагляд приймає рішення про допуск виробу до постійного виробництва та застосування;
  • наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи «Про затвердження Порядку включення (виключення) вибухових матеріалів промислового призначення до (з) Переліку вибухових матеріалів промислового призначення, допущених до постійного виробництва і застосування» від 09.08.2006 № 515.

Застосування вибухових матеріалів, які не включені до Переліку, не допускається.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Охорона праці на підприємствах з підвищеним рівнем шуму

Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
620

Позаплановий інструктаж з охорони праці

В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
96958

Помилки в охороні праці: людський чинник

Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.
349

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді