Анонс: 27 січня у ДРС відбудеться громадське обговорення проекту постанови КМУ щодо перевірок у сфері праці

27 січня об 11:00 у Державній регуляторній службі України відбудеться громадське обговорення проекту постанови КМУ з представниками бізнесу та зацікавленими держорганами:

«Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Протягом процесу обговорення планується розглянути проблемні питання цієї постанови та почути пропозиції та коментарі сторін. Все це потрібно для прийняття виваженого рішення щодо узгодження проекту постанови.

Учасниками круглого столу будуть:

  • керівництво Державної регуляторної служби України,
  • уповноважений від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України,
  • уповноважений від Міністерства соціальної політики України,
  • представник Держпраці,
  • представники профспілок,
  • представники громадських спілок,
  • представники об’єднань підприємців та бізнес-асоціацій.

Місце проведення: адміністративна будівля ДРС. Участь у заході можна підтвердити  до 26.01.2017 року включно на офіційному сайті Уряду.

Огляд проекту Постанови читайте ТУТ

Портал "Служби охорони праці" буде відслідковувати результати обговорення та опублікує їх.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Свіжий номер видання «Довідник спеціаліста з охорони праці»

Читайте у свіжому номері 12/2018 видання «Довідник спеціаліста з охорони праці» про нове у законодавстві, протипожежні правила під час новорічних та різдвяних свят, домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні. Також у номері: тест, відповіді на запитання, офіційні роз’яснення та багато іншої корисної інформації.
2929

Уряд послабив тиск контролюючих органів на бізнес

24.05.2017 в Кабінеті Міністрів України за ініціативи Мінекономрозвитку та Першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва відбувся черговий «Дерегуляційний день». Результатом якого стало послаблення тиску контролюючих органів на бізнес.
3583

Увага! 30.05.2017 втратили чинність 122 нормативних акта з охорони праці

Опублікувано в № 42 Офіційного вісника України (30.05.2017) наказ Міністерства соціальної політики України від 10.04.2017 № 592 «Про визнання такими, що не застосовуються на території України, деяких нормативно-правових актів СРСР». Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
7922